HAKKIMIZDA

Servisimiz tüm ürünlere aynı dikkat ve özenle müdahale etmekte ve işlemi sonuçlandırmaktadır. Dji servis personelimiz ürünler ile ilgili tüm teknik bilgiye sahiptir, probleminiz hakkında çıkabilecek ek sorunları da sizi anında bilgilendirerek çözerler.

Drone servisimiz de orijinal yedek parça kullanımı garantidir.  Servisimizde çalışan teknik personellerimize gönül rahatlığı ile ürününüzü teslim edebilirsiniz. Onarım işleminizi bu gün başlatmak için firmamız ile iletişime iletişime geçmenizi rica eder iyi uçuşlar dileriz.

MİSYONUMUZ

Tüm DJİ SERVİS çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerimizinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Müşterilerimizin başarıları için, değer sağlamak amacıyla yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetleri uygun fiyat ile üretmek.

VİZYONUMUZ

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

Hizmetinin kalitesi, yarattığı güven duygusu ve sağladığı müşteri memnuniyetiyle sektörün lider şirketi olmaktır. Prensibimiz Önce hizmet, sonra satıştır. Değerlerimiz . Güvenilirlik İş Ahlakı . Sorumluluk Duygusu . Deneyim . Kalite Bilinci . Gelişim İnancı . Müşteri Memnuniyetine Odaklanma